TKP Elana Toruń - Pomorzanin Toruń 4:0 (2:0)

W pierwszym meczu rundy wiosennej Pomorzanin przegrał z Elaną Toruń 4:0 (2:0). Już w 4 minucie nasz zespół mógł objąć prowadzenie. Jakub Chrzanowski po otrzymaniu podania znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy. W pojedynku jeden na jeden zwycięsko wyszedł golkipier Elany. Minutę później gospodarze obejmują prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i po uderzeniu piłki głową piłka wpada do naszej bramki. Drugą bramkę tracimy w 12 minucie po problematycznym rzucie karnym .  Wynikiem 2:0 dla gospodarzy kończy się pierwsza połowa. Trzecią bramkę tracimy w 42 minucie. Po minięciu obrońcy napastnik Elany znalazł się sam na sam z bramkarzem, gdzie strzałem obok naszego golkipera umieścił piłkę w siatce. Ostatnia bramką padła w 57 minucie. Po zamieszaniu przed polem karnym piłkę otrzymał nie pilnowany zawodnik z lewej strony i uderzeniem do pustej bramki ustalił wynik spotkania na 4:0 dla Elany Toruń. Bardzo cieszy postawa chłopców, gdzie nasz zespół prowadził równorzędną grę. Mieliśmy kilka okazji do zmiany rezultatu. Szkoda tylko, że zabrakło trochę zimnej krwi w sytuacjach pod polem karnym gospodarzy. Gratuluję wszystkim zawodnikom postawy, a rodzicom i przyjaciołom drużyny za doping.

W meczu zagrali: Witowski Wojciech, Paweł Włosiński, Konrad Reszczyński, Krystian Lewandowski, Nikodem Graczyk, Stanisław Moczyński, Szymon Wódecki, Jakub Chrzanowski, Michał Trzaska, Jakub Bielicki, Kosma Syrkowski, Jakub Lubowicz, Jan Kłysik, Maksymilian Przyjemski.