KS PomorzaninToruń - MKS Unia Wąbrzeźno 1:2 (0:1)

W minioną sobotę Pomorzanin podejmował u siebie zespół Unii Wąbrzeźno. Mecz zakończył się naszą porażką 1:2 (0:1). Po wyrównanej pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:1. W drugiej odsłonie Pomorzanin dominował na boisku jednak bramka gości była jak zamurowana. Po jednej z nielicznych akcji Unia zdobyła bramkę na 0:2. Chłopcy jednak nie poddali się i cały czas szturmowali bramkę przeciwnika. Po jednej z akcji w 55 min. udało się strzelić kontaktowego gola, którego zdobył Krystian Lewandowski.  Chociaż spotkanie zakończyło się naszą porażką 1:2 to i tak chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony. Trochę zabrakło szczęścia szczególnie w drugiej odsłonie spotkania.  Dziękuję wszystkim za postawę i wolę walki do ostatniego gwizdka, a rodzicom i przyjaciołom drużyny za doping.

W meczu zagrali

Bramkarze: PAWEŁ WŁOSIŃSKI, KACPER KANT,

Zawodnicy z pola: KOSMA SYRKOWSKI, SZYMON WÓDECKI, KRYSTIAN LEWANDOWSKI , NIKODEM GRACZYK, STANISŁAW MOCZYŃSKI, JAKUB CHRZANOWSKI, MICHAŁ TRZASKA, JAKUB BIELICKI, KONRAD RESZCZYŃSKI, JAKUB LUBOWICZ, MAKSYMILIAN PRZYJEMSKI, JAN KŁYSIK.