Obóz sportowy - INFORMACJE!

Wyjazd na obóz 1.08 (wtorek) o godz. 10:30. Zbiórka na parkingu przed klubem Pomorzanina. Planowany powrót 10.08 ( czwartek). MIEJSCE: Bursa Uczniowska „JAGÓDKA”, 87-320 Górzno, ul. Leśna 31.

REGULAMIN OBOZU KS „POMORZANIN” TORUŃ - GÓRZNO 2017

1. Obecność na wszystkich zajęciach jest obowiązkowa, niemożność wzięcia udziału należy zgłosić u opiekuna grupy.

2. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22 do 7 rano.

3. Uczestnikowi nie wolno samowolnie oddalać się od grupy oraz poza teren ośrodka bez wiedzy i zgody wychowawcy.

4. Uczestnik obozu zobowiązany jest:

a. przestrzegać regulaminu obozu/ośrodka oraz stosować się do poleceń wychowawców,

b. zabrać ze sobą legitymację szkolną oraz posiadać ważną kartę zdrowia sportowca,

c. punktualnie stawiać się na zajęciach i aktywnie w nich uczestniczyć,

d. dbać o czystość i porządek oraz powierzone mienie w czasie pobytu,

e. mieć szacunek do kolegów, wychowawców i innych osób,

f. przestrzegać ogólnych zasad bezpieczeństwa m.in.: dotyczących kąpieli i ruchu drogowego,

g. informować kadrę obozu o każdej chorobie lub złym samopoczuciu,

h. korzystanie ze sprzętu sportowego jest możliwe po uzyskaniu zgody instruktora prowadzącego zajęcia,

i. pływania tylko po akwenie wyznaczonym do ćwiczeń przez instruktorów,

j. stosowania się do przepisów "prawa drogi" i unikania kolizji ze współćwiczącymi,

k. zgłaszanie zauważonych usterek w sprzęcie sportowym oraz w miejscu zakwaterowania,

l. wprowadzanie na teren ośrodka osób bez zezwolenie kierownika obozu jest zabronione.

5. Na obozie obowiązuje bezwzględny zakaz: posiadania i picia alkoholu, posiadania i palenia tytoniu oraz posiadania i zażywania środków odurzających.

6. Zabrania się używania wulgarnego słownictwa, przemocy fizycznej i psychicznej wobec osób przebywających na obozie.

7. Uczestnik (lub jego rodzice/ opiekunowie) ponosi odpowiedzialność finansową za szkody wyrządzone przez niego podczas podróży lub pobytu na obozie.

8. Organizator nie odpowiada za bagaż skradziony, zgubiony lub zniszczony z braku staranności uczestnika.

9. Rzeczy cenne i wartościowe (w szczególności aparaty telefoniczne, fotograficzne i discmany) oraz pieniądze zalecamy przekazać do depozytu opiekunom. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże i zniszczenie w/w rzeczy nie oddanych do depozytu.

10.W przypadku poważnego naruszenia regulaminu uczestnik może zostać upomniany oraz ukarany czasowym odsunięciem od zajęć sportowych przy drugiej naganie jest to jednoznaczne z usunięciem go z obozu w przeciągu 24 godz., w takim przypadku rodzice lub opiekunowie prawni zobowiązani są do zabrania uczestnika obozu na koszt własny.

11. W przypadku usunięcia uczestnika z obozu organizator nie zwraca żadnych środków za nie wykorzystane świadczenia.