II edycja Turnieju Dream Players

Dream Players to projekt mający na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz dający szansę młodym zawodnikom na zaprezentowanie swoich umiejętności przed wykwalifikowaną kadrą managerów i trenerów z profesjonalnych klubów piłkarskich. Organizatorzy zapewniają:

* możliwość wystąpienia przed skautami z polskiej Ekstraklasy oraz klubów I, II i III ligowych (wyróżnieni zawodnicy otrzymają propozycję odbycia testów)

* podział na dwie kategorie wiekowe: juniorzy (roczniki 2003-2005) oraz seniorzy (2001 i starsi)

* w każdej z kategorii nagroda główna o wartości 2000 zł

* wartościowe nagrody drużynowe i indywidualne

* licencjonowanych sędziów PZPN

* profesjonalne podejście

* mnóstwo świetnej zabawy

To nie tylko piłka nożna. Poza wielkimi piłkarskimi emocjami zapewniamy szereg innych atrakcji, które mają zachęcić do uprawiania sportu, prowadzenia zdrowego trybu życia, a także wiele nauczyć.

Dodatkowe informacje:

- catering: grill,

- suchy prowiant -

przebieg imprezy zostanie zarejestrowany przez firmę DronDivision za pomocą drona.

- profesjonalni fotografowie

- planowany jest szereg dodatkowych atrakcji możliwy dzięki wszystkim sponsorom tej imprezy. Turniej odbędzie się 25.06.2017r w Gdańsku na obiekcie sportowym Gedanii Gdańsk przy ul. Hallera 201. Rozpoczęcie turnieju o godz. 8:30.