Turniej o puchar KS Gwiazda Bydgoszcz.

W niedzielę 25 stycznia w hali sportowo - widowiskowej "Łuczniczka" w Bydgoszczy odbył się turniej o puchar KS Gwiazda Bydgoszcz. Zespoły zostały podzielone  na dwie grupy. My trafiliśmy do grupy A, w której znalazły się drużyny: Elana I Toruń, Wda Świecie, Nielba II Węgrowiec, Gwiazda I Bydgoszcz, Mieszko II Gniezno, Dwunastka Włocławek i Pomorzanin Toruń. W całym turnieju rozegraliśmy 7 spotkań odnosząc 1 zwycięstwo, 4 remisy i 2 porażki.  Ogromne brawa dla Pawła Włosińskiego, który został najlepszym bramkarzem turnieju. W zawodach wystąpili: Paweł Włosiński, Jakub Bielicki, Nikodem Graczyk, Grzegorz Tchorzewski, Szymon Wesołowski, Adam Lewandowski, Jan Kłysik, Konrad Reszczyński, Mikołaj Sulski. Wyniki poszczególnych meczy:

1) Pomorzanin Toruń  -   Dwunastka Włocławek         2:2 ( świetne obrony Pawła Włosińskiego, bramki: Konrad Reszczyński,Nikodem Graczyk)

2) Pomorzanin Toruń  -  Nielba II Węgrowiec   1:2 ( na 1 minutę przed końcem spotkania prowadziliśmy 1:0, bramka: Adam Lewandowski)

3) Pomorzanin Toruń  -   Mieszko II    2:2  (bramki: Mikołaj Sulski, Grzegorz Tchorzewski)

4) Pomorzanin Toruń   -   Gwiazda I Bydgoszcz   0:0 ( mecz wyrównany, obie drużyny stwarzały sytuacje do strzelenia bramek jednak bramkarze spisywali się bardzo dobrze)

5) Pomorzanin Toruń  -  Elana I Toruń     2:2 (bramki: Szymon Wesołowski, Grzegorz Tchorzewski)

6) Pomorzanin Toruń  -  Wda Świecie       0:2

7) Pomorzanin I Toruń  -  Gwiazda II Bydgoszcz   3:1  (bramki: Konrad Reszczyński, Szymon Wesołowski 2)