Turniej GOL CUP 2015 w Brodnicy.

Wczorajszy turniej GOL CUP 2015, który odbył się w Brodnicy, przeszedł do historii. W zawodach wystąpiło 10 zespołów podzielonych na dwie grupy. Gr. A - UKS GOL Zieloni Brodnica, Unia Wąbrzeźno, Dwunastka Włocławek, Elana Toruń, Gwiazda II Bydgoszcz i Gr. B Pomorzanin Toruń, UKS Gol Czarni Brodnica, Gwiazda I Bydgoszcz, Concordia Elbląg oraz Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. W grupie zajęliśmy 3 miejsce (2 zwycięstwa oraz 2 porażki) i w ćwierćfinale trafiliśmy na Elanę Toruń, z którą po ciekawym i dramatycznym meczu ulegliśmy. Ostatecznie w całym turnieju zajęliśmy 5 miejsce. Chciałbym podziękować chłopakom za ambicję i serce włożone w każde spotkanie. Dziękuję rodzicom za niesamowity doping i za piękny baner własnoręcznie namalowany podczas turnieju. Wyniki spotkań w grupie:

1. Pomorzanin Toruń - UKS GOL Czarni Brodnica 1:0 (Szymon Jędrzejewski)
  2. Pomorzanin Toruń - Gwiazda I Bydgoszcz 0:1 (mecz wyrównany, dużo niewykorzystanych sytuacji)
  3. Pomorzanin Toruń - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:1 (Szymon Jędrzejewski, Krystian Lewandowski, Hubert Ciesiński)
  4. Pomorzanin Toruń - Concordia Elbląg 1:2 (Hubert Ciesiński, mecz wyrównany)

1/4 finału   Pomorzanin Toruń - Elana Toruń 0:3 ( na 3,5 min. przed końcem spotkania był remis 0:0, jednak po zdobyciu z rzutu wolnego pierwszej bramki dla Elany, odkryliśmy się, co zaowocowało utratą dwóch następnych)

W turnieju wystąpili: Paweł Włosiński, Jakub Bielicki, Nikodem Graczyk, Hubert Ciesiński, Grzegorz Tchorzewski, Jakub Chrzanowski, Konrad Reszczyński, Filip Jędrzejewski, Szymon Jędrzejewski, Krystian Lewandowski.