Dwa Sparingi z rocznikiem 2003.

Pierwszy sparing odbędzie się 04 grudnia (czwartek) o godz. 17:00 (zbiórka zawodników o godz. 16:45) w Zespole Szkół nr 5 ( Szkoła Podstawowa nr 18) przy ul. Wyszyńskiego 1/5. Zabieramy ze sobą: halówki, ochraniacze, niebieskie stroje, dres, picie. Zawodnicy powołani na to spotkanie: Paweł Włosiński, Nikodem Graczyk, Jakub Bielicki, Hubert Ciesiński, Filip Jędrzejewski, Jakub Chrzanowski, Krystian Lewandowski, Konrad Reszczyński, Kamil Wilczyński, Adam Lewandowski, Mikołaj Sulski.

Drugi sparing odbędzie się 05 grudnia w ramach piątkowego treningu od godz. 18:15 w Gim nr 3. Zabieramy ze sobą: halówki, ochraniacze, niebieskie stroje, dres, picie. Zawodnicy powołani na to spotkanie: Kacper Kant, Szymon Jędrzejewski, Kamil Frank, Tomasz Lewandowski, Samuel Olisiejko, Wojciech Sielatycki, Kacper Szroeder, Grzegorz Tchorzewski, Szymon Wesołowski.